0 800 50 53 52 office@viknaroff.com.ua

Відкриття фірмового салону в місті Ратне

25 Бер 2016

Стрімкими темпами розростається мережа авторизованих точок продажу компанії Viknar’off. 9 березня відбулося відкриття нового фірмового салону в місті Ратне, Волинської області.

Радісну, весняну атмосферу зробили самі власники магазину. Посмішками, дзвінким дитячим сміхом та вистрілами хлопавок наповнилося все навкруги. Яскраві кольори оформлення не залишалися непоміченими жителями міста  Ратне. На відкриття прибули представники заводу: менеджер-куратор Уляна Середа та регіональний менеджер Володимир Пилипей.

Жителі старовинного містечка отримали змогу придбати вікна європейського зразка, адже профільні системи компанії Viknar’off™ одні з перших в Україні отримали сертифікат СЕ, що підтверджує високу якість продукту. Кваліфіковані менеджери-консультанти допоможуть підібрати товар, який підійде саме для вас. Компанія має декілька видів профільних систем, від преміум сегменту, до якого входить профіль німецької екструзії і до економ класу. Тут готові вислухати ваші найвибагливіші побажання та втілити їх. Задоволені клієнти – це найкраща репутація для виробника.

Завітайте до нас за адресою: місто Ратне, вул. Кузьміна 2