0 800 50 53 52 office@viknaroff.com.ua

Viknar’off спонсор фестивалю “Star Festival Ewards” 2016

01 Лис 2016

Керівництво компанії Viknar’off завжди готове допомагати  у розвитку талантів  та розкритті амбіцій молодих і активних. Адже ми віримо, що роблячи внесок у розвиток української молоді – ми інвестуємо у  майбутнє нашої країни.

23 жовтня у м. Київ відбулася грандіозна подія -  фестиваль  спортивних бальних танців «Stars Festival Awards» 2016. Фестиваль привернув  до себе увагу професійних танцюристів і просто любителів танців  з усієї країни, і це не дивно, адже були запрошені багаторазові  чемпіони світу і Європи з спортивних бальних танців, а оцінки виставляла колегія суддів зі світових зірок, які судять найкращі турніри світу. Фестиваль пройшов на найвищому європейському рівні та залишив масу позитивних емоцій.

У рамках проекту « З турботою про майбутнє» компанія Viknar’off  з радістю відгукнулась на пропозицію стати спонсором  фестивалю «Stars Festival Awards» 2016 та підтримати молодих спортсменів.

Компанія Viknar’off вітає учасників та переможців фестивалю і бажає розвитку, натхнення та сил у досягненні ваших найвищих цілей!