0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Б’ємо рекорди у навчальному марафоні!

17 May 2017
Comment are off

Якщо ви щиро любите свою роботу, Ви прагнете бути найкращим!
Люди, які працюють з Viknar’off дарують нам частинку своєї душі, а ми натомість робимо усе, щоб з нами було комфортно, щоб кожен почував себе справжнім професіоналом у своїй справі!
«Марафон навчання» – саме так ми називаємо серію тренінгів, які ми проводимо для працівників наших дилерських салонів разом з найкращими бізнес-тренерами України.

14 тренінгів по продажах (322 менеджери з продажу) та 2 тренінги по монтажу (58 монтажників). Саме стільки разів акули віконної індустрії Євгенія Бедрій – лектор з 17 річним досвідом продажів віконних конструкцій та Олег Кесслер – власник компанії «Оконный Консалтинг», зустрічалися з нашими партнерами у Тернополі, Львові, Житомирі, Хмельницькому, Вінниці, щоб подарувати цінну інформацію та дати інструкції і настанови для найефективнішої роботи, адже щоб бути найкращим потрібно вчитися у кращих!

Наш марафон ще не завершився і 25 травня у м. Одеса буде проведений ще один тренінг, на який уже заброньовано всі місця, що не може не тішити.
Компанія Viknar’off на повну віддається тому, що робить і з нами працюють люди, які завдяки великій кількості семінарів, тренінгів та навчань точно знають, що потрібно для кожної оселі, і впевнені, що наш продукт здатен задовольнити найвибагливішого клієнта!

 

uk