0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Черговий семінар на тему “Монтаж. Функціональність залежить від вас” відвідали монтажники компанії Viknar’off™

27 Jul 2015

Ні для кого не секрет, що монтажник це та сама людина від якої залежить 60% успіху великої компанії. Усвідомлюючи це, компанія Viknar’off™ знову проводила двохденний семінар. 23 і 24 липня 2015 року в м.Тернополі в навчальному центрі компанії «Viknar’off™» були проведені семінари для майстрів з монтажу на тему «Монтаж. Функціональність залежить від вас ».
В ході семінару були розглянуті теми, пов’язані монтажем відповідно до ДСТУ, правилами поведінки на об’єкті. Одним з найважливіших питань, які були підняті на цьому семінарі – правила поведінки та зовнішній вигляд монтажника.
За два дні семінарів було навчено 38 майстрів з монтажу. Навчання проводили бізнес-тренер Кесслер О.І. та представник компанії «Siegenia» Юрій Слюсарчин.
За відгуками учасників, вони отримали багато нової і цікавої інформації. Слухачі семінарів брали активну участь при вирішенні завдань, пов’язаних з правильним монтажем віконних конструкцій, ділилися практичним досвідом, сперечалися, загалом, не відсиджувалися, а продуктивно працювали протягом всього навчального процесу.

Стаття про компанію на сайті OKNA.ua

ФОТО З СЕМІНАРУ

Залишити коментар

uk