0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Черговий Семінар в м.Тернопіль від компанії Viknar’off™

22 Jul 2015

Основною ціллю для компанії Viknar’off™ є задоволення кожного покупця, а для цього потрібні не лише якісні конструкції за помірними цінами, але й кваліфіковані менеджери-консультанти, які завжди зможуть допомогти порадою, щоб кожен покупець залишився по-справжньому задоволений.
Саме для цього Компанія Viknar’off™ регулярно проводить тренінги для менеджерів-консультантів, дилерів та монтажників. Один з таких семінарів було проведено 18 липня в місті Тернопіль на території заводу Viknar’off™. Тема навчання «Основні аспекти співпраці Компанії Viknar’off™». Доповідачами стали представник заводу Viknar’off™ – Ростислав Ватаг та представник німецького заводу Siegenia – Слюсарчин Юрій
Наші партнери почули багато інформації стосовно класифікації профільних систем Viknar’off™, їх особливостей та відмінностей, піднімали питання по алюмінієвих конструкціях та паралельно-розсувних системах, цікавились різновидами склопакетів та перевагами у роботі із компанією.
Наші тренери-доповідачі не залишили без уваги жодного питання і розповіли багато цікавого та корисного про саме виробництво і плани на майбутнє. Це, безумовно, вселяє впевненість наших дилерів та партнерів в завтрашній день.

Залишити коментар

uk