0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В КОМПАНІЇ VIKNAR’OFF™

06 Aug 2015

В компанії «Viknar’off™» 4 серпня відбувся день відкритих дверей на виробництві. У заході взяли участь директор обласного центру зайнятості Петро Химейчук, директор Тернопільського МРЦЗ Анатолій Куриляк, 31 безробітний тернополянин, у тому числі й 7 учасників АТО та 5 інвалідів.
Директор обласного центру зайнятості зазначив, що подібні заходи, спрямовані на формування позитивного іміджу підприємства, дають можливість безробітним безпосередньо на виробництві ознайомитись із робочими місцями, особливостями праці, вимогами до робітників.
Директор МРЦЗ зазначив що на підприємство за сприянням міськрайонного центру зайнятості цьогоріч уже працевлаштовано 27 осіб з числа безробітних, служба зайнятості може організувати підготовку необхідних працівників як на самому виробництві, так і в центрах професійно-технічної освіти ДСЗУ.
Сьогодні компанія «Viknar’off™» – один з найбільших виробників металопластикових конструкцій в Україні. Завод площею 37 тис.кв.м, у місті Тернополі виготовляє на місяць понад 100000 виробів різних типів: вікна, балконні та вхідні двері, балконні скління, конструкції складної конфігурації. Для їх виготовлення використовуються високоякісні матеріали найбільш відомих європейських виробників – профілі Aluplast (Німеччина),Viknaroff (Україна), фурнітура FUHR, Siegenia-Aubi (Німеччина), Accado (Туреччина), скло Guardian (Німеччина), Pilkington (Британія) тощо. Виготовляються конструкції на високотехнологічному німецькому та австрійському обладнанні. Уся продукція «Viknar’off™» проходить багаторівневий контроль, що дозволяє зберігати її якість на максимально високому рівні та відповідати вимогам ДСТУ і європейським стандартам.
Директор «Viknar’off™» Володимир Васильович Бліхар також розповів про перспективи розвитку підприємства, умови праці та її оплати, соціальне забезпечення працівників.
Начальник відділу кадрів товариства Віктор Олійник поінформував про те, що на підприємстві є вільні робочі місця для монтажників-складальників металопластикових конструкцій та вантажників у т.ч для інвалідів, організовано стажування працівників, є гуртожиток, оплачуються лікарняні, є можливість довезення до мікрорайону міста, де розміщені цехи.
Цікавою для відвідувачів була й екскурсія підприємством, адже вони побачили весь процес виробництва: від складів комплектуючих до готової продукції; поспілкувалися з працівниками; наочно ознайомилися із умовами праці.
Представники роботодавця провели співбесіди із тими, хто зацікавився пропозиціями роботи. На даний час вирішується питання працевлаштування 10 безробітних після попереднього стажування у роботодавця безпосередньо на робочому місці.

Залишити коментар

uk