0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Вікна в Києві

Найкраща цінова
пропозиція

Максимальне збереження тепла. Профільна система з відмінними експлуатаційними характеристиками. Зроблено в Україні.

тиша
тепло
світло

Європейська
якість

Гарний варіант для людей, цінуючих якість та надійність. Виготовлено в Німеччині.

тиша
тепло
світло

Знайдіть салон, найближчий до Вас
Графік роботи

Будні дні: 9.00 - 18.00 Субота: 10.00 - 14.00 Неділя: вихідний

тел. 0 800 50 53 52 (дзвінки зі стаціонарних телефонів – безкоштовні), (067)410-10-74, (050)410-10-78, дзвінки з мобільних – згідно тарифів Вашого оператора.

Sorry, no posts matched your criteria.

Переваги продукції компанії VIKNAR'OFF
 • Гарантія

  Гарантія від 7 до 15 років на виготовлені вікна, за умови якісного та професійного монтажу

 • Екологічність та безпека

  Використовуємо безсвинцеві профільні системи, комплектуючі, що мають гігієнічні сертифікати від провідних світових виробників

 • Якість

  Конструкції відповідають вимогам ДСТУ та європейським стандартам, вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 "Системи управління якістю Вимоги ISO."

 • Індивідуальний підхід

  Враховуємо особливості кожного, надаємо клієнтові право вибору, готові запропонувати конструкції різних цінових категорій

Металопластикові вікна в Києві

Стильний дизайн, елегантний зовнішній вигляд, зручність установки і простота в обслуговуванні зробили пластикові вікна найкращим вибором при ремонті та будівництві. Сучасне виробництво металопластикових вікон спрямоване на безперервне вдосконалення технологічних і конструкційних переваг євровікна, тому зараз існує можливість замовити і купити пластикові вікна від виробника з будь-якої необхідної комбінацією властивостей.

Пластикові вікна в Києві встановлюють для того, щоб зробити комфортним і зручним для мешканців будь-яке приміщення, незалежно від кліматичних умов. Багато виробників орієнтуються саме на погодний фактор та створюють профілі, які оптимально підходять за властивостями спеціально для регіонів з холодним кліматом. Для такої місцевості розроблені профілі, розраховані не тільки на сильні заморозки, але й на те, щоб протистояти вітрам, рясним опадам та іншим агресивним умов навколишнього середовища.

Головним показником теплоізоляційних властивостей профілю є кількість камер - заповнених повітрям порожнин всередині полімерного каркаса. Перемички, які поділяють профіль на камери, служать ще й для надання йому додаткової жорсткості. В залежності від кількості камер профіль може бути трьох-, чотирьох-, п'яти- і навіть семикамерний. Чим більша теплоізоляція потрібна приміщенню, тим більшій кількості камер слід віддати перевагу. В Україні оптимальні п'ятикамерні профілі, проте для регіонів з суворими зимами і квартир, розташованих на верхніх поверхах багатоповерхівок, де вітер значно сильніший, абсолютно виправдані та доречні шести- і семикамерний профілі. Такі металопластикові вікна в Києві доцільно використовувати для збереження тепла в квартирах з поганим опаленням або для економії енергії при автономному обігріві приміщень. У металопластикові вікна, які виготовлені з багатокамерного профілю, можна вставляти масивний склопакет.

Склопакет - важливий елемент енергозбереження пвх вікна. Він теж має камери між стеклами, проте, на відміну від профілю, камери склопакета заповнюються не повітрям, а інертним газом (аргоном). Це дозволяє уникнути скупчення вологи в камерах, зменшує теплопровідність і покращує енергозберігаючі характеристики вікна.

Вікна грають важливу роль в забезпеченні комфорту в приміщенні, оскільки від їх властивостей залежить, наскільки добре пластикове вікно в цілому впорається зі своїми функціями. Для виробництва пластикових вікон можуть використовуватися як звичайні стекла, так і стекла зі специфічними властивостями:

- загартовані;

- тоновані;

- броньовані;

- енергозберігаючі.

Для житлових приміщень найбільш затребувані енергозберігаючі стекла. Їх використовують для створення склопакетів, які згодом вставляють в енергозберігаючі вікна - конструкції, які відрізняються високими показниками енергозбереження. Ефект енергозберігаючих стекол обумовлений їх унікальною здатністю відбивати теплове випромінювання (всередину приміщення або назовні в навколишнє середовище), що і створює умови для збереження тепла в зимовий період і відбивання надлишку ультрафіолетових променів в теплу пору року. Енергозберігаючі пластикові вікна в Києві економічно більш вигідні, ніж звичайні системи, які коштують недорого.

Особливі властивості енергозберігаючих стекол обумовлені покриттям, яке нанесено на їх поверхню. В залежності від технології виготовлення та хімічної природи покриття розрізняють k-стекла та i-стекла. Перші коштують відносно дешево і більш невибагливі у використанні, проте другі мають більш високий рівень енергозбереження.

Ціни на пластикові вікна багато в чому залежить від типу скла, яке використовується, а також від характеристик профілю. Виготовлені з профілю з невеликою кількістю камер і з двокамерним склопакетом металопластикові вікна в Києві матимуть нижчу вартість, ніж кращі енергозберігаючі вікна.

Детальніше >>>
uk