0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Компаня Viknar’off™ приєдналася до проведення вишкілу з тактичної медицини на Тернопіллі

16 Jun 2015

Упродовж 12-14 червня на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського був проведений вишкіл для медиків,з метою вдосконалення навичок надання допомоги в умовах військових дій.
Компанія Viknar’off™, директором, якої є Бліхар Володимир Васильович допомагала в організації  навчання.
Участь у вишколі взяли майже 90 волонтерів зі всіх куточків України, а також представники військових частин, добровольчих батальйонів «Айдар», «Азов», ДУК «Правий сектор», радник Міністра Оборони, представники Української військово-медичної академії та інші. Ініціатором проведення таких вишколів є громадська організація «Медичний загін спецпризначення «Білі берети», яка першою в Україні розпочала навчання медиків-волонтерів, лікарів військових частин і мобілізованих військовослужбовців за світовими стандартами з тактичної медицини.
Головним результатом підготовки є створення єдиної концепції проведення навчань інструкторськими групами з тактичної медицини та створення «Інструкторського центру» в нашій області.
Учасники вишколу взяли участь у тренінгах «Основи евакуації», «Зупинка кровотечі під час поранення», «Маркування поранених», «Прохідність дихальних шляхів», «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою бинтів Целокс» тощо. Як підсумок – письмовий тест за натовською програмою.
Програма максимально адаптована як для медиків, санітарів, так і для рядових бійців. До речі, організація провела понад 50 вишколів з тактичної медицини у різних регіонах України для військовослужбовців, мобілізованих, медиків і волонтерів.

Дякуємо Нашим Волонтерам та організаторам які приносять неоціненну користь в наш не легкий час!

Залишити коментар

uk