0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

“Віконні технології” пишуть про Viknaroff ™

03 Oct 2016

З кожним приємним відгуком про компанію Viknar’off наших партнерів, друзів та задоволених клієнтів нам хочеться ставати все кращими, працювати все наполегливіше і знати, що за наші старання ми отримаємо найбільшу віддяку – Вашу повагу.

Про нас  знову пишуть! І це не може не тішити! Видання «Віконні технології» існує на ринку вже більше 15-ти років і регулярно висвітлює найновіші досягнення в області технологій і виробництва світлопрозорих конструкцій в Україні та країнах близького закордону.

У самому серці свіжого випуску технічно-аналітичного видання «Віконні технології»  з’явилась стаття про гордість компанії – про наші фірмові салони. Автор наголошує, що компанія Viknar’off  не відкриває власні салони, проте, допомагає своїм партнерам-дилерам в оформленні їх торгової точки  у виробленому роками власному корпоративному стилі компанії. За останні 3 роки було відкрито 130 фірмових салонів компанії Viknаr’off , що свідчить про те що нам довіряють, з нами пов’язують свій бізнес і своє майбутнє.

Компанія Viknar’off  рада появі кожного партнера, незалежно від розміру салону, місця його знаходження та об’ємів реалізованої продукції. Ви наша гордість і наше натхнення! Дякуємо Вам за те, що Ви з нами!

uk