0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Широкий модельний ряд металопластикових дверей

Данний розділ містить інформацію про продукцію, яка в значних обсягах необхідна цілий рік. Споживачі цінують представлені тут міжкімнатні, а також більш міцні вхідні зразки за відмінні споживчі характеристики і доступні ціни. Презентабельні металопластикові двері купують для будинку, а також, замовляють для офісу. Дизайнерам компанії стабільно вдається створювати на базі металопластику цікаві екземпляри, які поєднуються з класичними і авангардними інтер’єрами. Конструктори щорічно запускають в серію товари в новому стилі, додають кольори, які відповідають трендам поточного сезону.

Причини такої популярності виробника

В каталозі доступні під замовлення найрізноманітніші моделі. Як показують дані статистики, більше половини клієнтів звертаються до нас за рекомендаціями хороших знайомих або колег. Щорічно зростають обсяги реалізації по всій Україні. Кілька аргументів, які дозволять Вам переконатися в нашому перевагу в даному сегменті ринку:

  1. Має сенс купити металопластикові двері через сучасні технологічних рішень. Ідеально гладка поверхня приємних відтінків, елегантна форма дозволяють створювати гармонійну обстановку в рамках вхідної групи.
  2. Підприємство розробляє і випускає затребувані товарні партії, в яких широко представлені розсувні і розпашні моделі.
  3. Завдяки використанню висококласних матеріалів конструкції довгий час зберігають тепло.
  4. На практиці доведено, що металопластикові двері, які реалізуються з нашої складської площадки, відмінно ізолюють житловий та офісний простір від проникнення холоду та шуму з вулиці.

Споживчі характеристики

Міцний несучий каркас захищає вироби від згубного впливу екстремальних механічних навантажень. Оцініть наші вхідні металопластикові двері – вони гідно протистоять багатьом негативним зовнішнім факторам. Їх можна монтувати в басейнах, при вході в котедж. Доведено можливість установки в котельнях. Навіть на відкритому балконі значні перепади температурного режиму не знижують експлуатаційний ресурс.

При погляді на привабливу вартість нашої продукції можна подумати, що маєш справу з модельним рядом економ-сегменту. Це зовсім не так! Технологія повністю відповідає аналогічним виробничим процесам на фабриках ЄС. У багатьох випадках інженери заводу перестраховуються, створюючи продукти з більш високим запасом міцності, ніж більшість зарубіжних аналогів. Вам не навіть не потрібно виходити з дому, аби придбати металопластикові двері, нами розроблена комфортна форма співпраці в онлайн режимі. Досить заповнити просту заявку, щоб почалася процедура розрахунку вартості та надішло.

Замовити
зворотній дзвінок
uk