0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок

Презентація компанії Viknaroff ™ в місті Львів

29 жовтня компанія Viknaroff ™ стала співорганізатором презентації для власників та директорів будівельних компаній і будівельних бригад. Метою даної зустрічі був обмін досвідом по удосконаленню продуктивності праці та якості товарів. Місцем проведення обрано готель “Citadel Inn”, що знаходиться в місті Львів.
Співорганізаторами також стали: компанія “Вірамакс України» – найбільший оператор будівельного обладнання в Україну, а також фірма «Комплект» – одеська компанія, що займається виготовленням спецодягу та взуття для будівельників.
Компанія Viknar’off ™ розкрила питання енергозбереження вікон, підготувавши доповідь на тему: «Металопластикові вікна як один з основних елементів енергозбереження будинку». Представниками заводу та доповідачами були Ігор Хомко, директор відділу по роботі з корпоративними клієнтами та Ростислав Ватаг директор відділу продажів компанії Viknar’off.
Висловлюємо щиру подяку співорганізаторам зустрічі і відвідувачам, які прийшли до нас. Натсупніе зустрічі відбудуться у містах Одеса та Київ.

Залишити коментар

uk