0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Проект «Viknar’off рекомендує» стартував

03 Mar 2016

РевізорКомпанія Viknar’off завжди дбає про те, щоб покупець міг придбати її продукцію у будь-якому куточку України в затишному та красивому фірмовому салоні та отримати сервіс належного рівня. Уже три роки поспіль ми працюємо над відкриттям таких салонів,  їх кількість постійно збільшується, а географія розміщення розширюється, що не може нас не радувати.

Для перевірки стану існуючих фірмових салонів та рівня сервісу у них, ми ще з осені 2015 року  започаткували проект під назвою «Viknar’off рекомендує».  Його суть полягає у тому, що представник компанії без попередження приїжджає у салон та здійснює перевірку за такими параметрами:

1.Зовнішнє оформлення салону (дотримання корпоративного стилю)

2.Внутрішнє оформлення (дотримання корпоративного стилю, наявність усіх необхідних рекламних засобів та взірців продукції)

3.Оцінка роботи салону таємним покупцем (вміння менеджера салону працювати з клієнтом)

4.Оцінка роботи менеджера (його компетентність)

5. Загальне враження

Основные RGBЗа даними перевірки здійснюється оцінка роботи салону. Якщо за усіма критеріями перевірки салон отримав оцінку відмінно, то він отримує відзнаку «Viknar’off рекомендує» 5 зірок. Якщо салон не виконує деякі умови, то оцінка знижується.

Олею Фреймут нашого проекту стала непідкупна та справедлива Оксана Поцілуйко – менеджер з багаторічним стажем у віконній справі. Вона залучила 658 дилерів, продала 945 тис конструкцій, під її пильним наглядом відкрито 28 фірмових салонів, з її допомогою проведено 15 навчальних семінарів, тож в її компетентності немає сумнівів.

Цього року ми плануємо перевірити усі точки продажу під назвою Viknar’off. Отож, фірмові салони Viknar’off до вас їде ревізор.

Любі клієнти, пропонуємо вашій увазі переглянути перші перевірки та відзнаки.

uk