0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Річний звіт проекту “З турботою про майбутнє”

16 Dec 2016
Comment are off

От і підходить до кінця 2016 рік. Він приніс нам багато емоцій, як хороших так і недуже… Приніс багато можливостей, використаних нами і упущених… Приніс нам перемоги, злети, падіння, розчарування, нові знайомства, нові плани, нові мрії. Для компанії Viknar’off  2016 рік був роком роботи з дітьми, активною молоддю, оздоровчими, спортивними, музичними проектами. 2016 рік ми провели під гаслом  «З турботою про майбутнє»  і тепер, підсумовуючи рік, що минає, хочемо поділитися з вами виконаною нами роботою.

У нашій країні є величезна кількість дітей з неймовірними талантами, дітей, які прагнуть розвитку , які прагнуть дорости і перерости своїх кумирів. Ми виховуємо маленьких Кличко та Усиків,  Шевченко і Ярмоленко,  які завдяки своїм амбіціям і подарованим можливостям зможуть досягти найвищих вершин, але, звичайно,щоб гордитися нашими дітьми у майбутньому нам потрібно допомагати їм, мотивувати і розвивати їх зараз. Керівництво компанії Viknar’off щиро вірить, що діти – наше майбутнє, тому активно приймає учать у організації конкурсів, естафет, марафонів, змагань, які будь-яким чином допомагають дітям та молоді проявляти свої таланти.  Саме тому, у 2016 році компанія стала спонсором дитячих змагань з боксу, де юнаки могли продемонструвати свою силу,точність удару та витривалість.  Також ми стали підтримкою для команди юнаків з міні – футболу ДЮСШ Тернопіль, які неодноразово доказали, що ми віримо у них не дарма.

 

 

 

 

 

 

 

Ще  одним заходом, який охоче підтримала компанія,ставши генеральним спонсором, були змагання з спортивного танцю “Ternopil Grande Cup 2016”, які зібрали більше тисячі танцюристів з всієї України. Учасники віком від 4ох років вражали своїми талантами та впевнено боролися за перемогу. Наприкінці року,за активної підтримки Viknar’off, у Києві  відбулася ще одна грандіозна подія – фестиваль спортивних бальних танців «Star Festival Awards 2016». Фестиваль пройшов на високому європейському рівні, запрошені були чемпіони світу, а оцінки виставляла колегія суддів зі світових зірок.

31 березня компанія Viknar’off виступила генеральним спонсором  події, котра сколихнула Тернопіль, у Тернополі відбувся «Віденський Бал». Повільний вальс, віденський вальс, полонез та багато інших танців милували око глядачам та суддям, ефектна шоу-програма, відомий оркестр, номінації та призи, оголошення короля та королеви балу. Найкращі традиції минулого століття змогли  відчути на собі тернополяни.

 

 

 

 

 

 

 

 

Також продемонструвати  свою вроду та позмагатися у багатьох конкурсах, завдяки підтримці компанії Viknar’off, змогли найкрасивіші тернополянки.  На початку березня відбувся конкурс «Міс Тернопіль 2016».

У 2016 році компанія Viknar’off стала спонсором молодої перспективної футбольної команди ФК «Тернопіль». Команда тішить своїх вболівальників вдалими іграми та влучними голами,а ми, в свою чергу, допомагаємо хлопцям завжди бути у формі. Але, щоб у формі були не тільки професіональні футболісти, а й працівники нашої компанії, ми створили власну футбольну команду Viknar’off, яка приємно дивує нас своїми перемогами у бізнес-лізі. Хлопці перейнялися духом командної гри, та при кожній можливості доказують,  що вони найкращі.

А ще, ми залюбки підтримуємо українське. З нашою допомогою відбувся чемпіонат України з українського козацького бойового мистецтва, де у боротьбі зійшлися учасники з 20ти областей України.

Ну і, звичайно, однією з наймаштабніших подій року став фестиваль «Файне Місто», котрий уже по традиції відбувається у Тернополі влітку. Цьогоріч компанія Viknar’off стала генеральним партнером фестивалю.  Подія зібрала тисячі фанатів сучасних напрямків музики з всієї України.

А сцена Viknar’off UFO Stage наче магнітом притягувала до себе відвідувачів,  даруючи море емоцій та відчуттів. Щиро сподіваємося, що «Файне Місто» дивуватиме щороку не тільки тернополян, а й усіх українців, які цілий рік з нетерпінням чекають фестивалю.

Та, на жаль, не усі мають можливість вправлятися у танцях чи футболі. Є особливі дітки, яким особливо потрібна наша увага, любов і тепло. У Тернополі була створена організація «Центр сприяння дітям з синдромом Дауна «БебіКо».  Основною задачею такого центру є підтримка, захист та допомога у будь яких потребах  всіх учасників організації,яких на даний момент є 60. Viknar’off розуміє важливість і відповідальність такої справи і протягом року матеріально допомагав  «Бебіко».

Як кажуть, добре ім’я дорожче будь – якого багатства, а добра слава дорожча золота і срібла. Компанія Viknar’off всіма силами прагне допомагати достойним людям, які організовують достойні проекти, які мотивують і які дають поштовх до розвитку і самоудосконалення. Маємо надію, що 2017 рік стане кращим, стане багатшим на хороші події. А ми і надалі обіцяємо приймати активну участь, сприяти і допомагати тим, кому це справді потрібно. Дякуємо за довіру.

 

Про автора
uk