0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Семінар 28 квітня від компанії Viknar’off™

05 May 2015

В вівторок 28 квітня в тренінговому центрі компанії Viknar’off™ відбувся семінар на тему «Додаткові напрямки співпраці», метою якого було: представлення торгового асортименту продукції TM Doorhan; презентація новинок на 2015 рік комплектації для воріт та ролет; ознайомлення з асортиментом алюмінієвих конструкцій, варіантами комплектацій та технічними особливостями їх виробництва.
Якщо ви вважаєте, що семінар – це нудно, тоді ви не відвідували семінар компанії, тренерами якого були Гапонов Дмитро – керівник відділу продаж компанії Doorhan™ і Подворняк Петро – керівник відділу алюмінієвих конструкцій компанії Viknar’off™.
Слухачі отримали корисну інформацію про алюмінієві системи, гаражні ворота,  їх характеристики та особливості, ознайомились з новинками в асортименті компанії. Слід відмітити позитивні відгуки учасників семінару, які оцінили високий рівень підготовки тренерів та дружню атмосферу.
Запрошуємо наших партнерів на наступні семінари, які будуть регулярно проводитись у інших містах і стануть для вас цікавою та корисною подією.

 

Залишити коментар

uk