0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Семінари на заводі (квітень)

10 Apr 2015

Від початку 2015 року компанія Viknar’off™ почала активну роботу по підготовці своїх фахівців, партнерів та дилерів до нового сезону і покращення їх рівня кваліфікації та сервісу обслуговування в торгових точках продажу.
Семінари, які відбуваються в ці дні, присвяченні співпраці з торговою маркою Viknar’off, висвітленню політики компанії та ії філософії. Також, додатково,  для усіх бажаючих є можливість відвідати робочі потужності підприємства , виробничі лінії, цеха контролю якості  та переконатись в тому, що Viknar’off™ – майстер віконної справи.
Впродовж презентації, яка відбувалась в конференц-залі компанії, наші партнери почули багато інформації стосовно класифікації профільних систем Viknar’off™, їх особливостей та відмінностей, піднімались питання по алюмінієвих конструкціях та паралельно-розсувних системах, цікавились різновидами склопакетів та перевагами у роботі із компанією.
Наші тренери-доповідачі не залишили без уваги жодного питання і розказали багато цікавого та корисного про саме виробництво і плани на майбутнє. Це, безумовно, вселяє впевненість наших дилерів та партнерів в завтрашній день.

Залишити коментар

uk