0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Три дні семінарів в Тернополі

11 Mar 2016

Три дні поспіль з 2 до 4 березня майстри віконної справи компанії ”Viknar’off™”, відгукнувшись на численні прохання дилерів та партнерів підприємства, організували серію семінарів у місті Тернопіль. Тема семінару – основні аспекти співпраці та перспективи віконного бізнесу у майбутньому.
Зустріч відбувалась безпосередньо на заводі у конференц-залі компанії Viknar’off™. Тренери-доповідачі – Ростислав Ватаг (керівник відділу продажів компанії) та Юрій Слюсарчин (представник німецької фурнітурної компанії Siegenia).
Традиційно на заході панувала тепла та дружня атмосфера, лунали актуальні питання та обґрунтовані відповіді, а всі присутні отримали презенти від компанії та, що ще головніше, безцінний досвід, якій допоможе впевнено дивитись їм у майбутнє та відчутно підняти показники продажів.
Бажаючих відвідати подібний захід виявилось чимало, більше 75 людей змогли знайти декілька годин у своїх графіках і приділити їх навчанню, яке у перспективі дасть їм відмінні результати.
Сподіваємось, що це не остання зустріч дилерів із тренерами та керівниками компанії ”Viknar’off™”, адже для нас – це приємний клопіт і завжди гарні спогади.
З повагою, Ваш Viknar’off™

Про автора
uk