0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Свято вдалося

11 Dec 2013

7 грудня, у клубі «Алюр» відбулося грандіозна імпреза від компанії «Вікнар’off». Метою свята було підведення підсумків роботи компанії у поточному році та визначення переможців  акції, що проводилася серед дилерів.
Безумовно, 2013-ий став для компанії роком прориву. «Вікнар’off» впевнено увійшов в когорту лідерів України щодо виробництва ПВХ вікон та дверей. У роботу були введені нові цехи, зріс персонал компанії, а її продукція отримала цілий ряд престижних нагород на численних конкурсах. Для тисяч замовників бренд «Вікнар’off» став символом високої якості та новацій. Звичайно, успіх компанії сміливо можуть розділити і її давні партнери. На святі було зазначено про тісну співпрацю із всесвітньо відомими компаніями «Алюпласт», «Зігенія – Аубі», «Аккадо».

І, звичайно, було відзначено ефективну роботу усіх дилерів компанії, без яких бренд «Вікнар’off» не зробив б такого рішучого кроку вперед. Для них усіх було продемонстровано фільм про компанію. Далі про перспективи компанії розповів її генеральний директор Володимир Бліхар. Пізніше до дилерів звернулися менеджери, які безпосередньо співпрацюють з ними. Все це відбувалося у веселій дружній атмосфері. Після цього серед дилерів було оголошено переможців у багатьох номінаціях, переможцям були вручені грамоти та нагороди. Далі усіх присутніх заінтригував розіграш акційних призів від компанії «Вікнар’off». Кілька десятків щасливчиків отримали свої кавові машини, ноутбуки, багатодюймові телевізори. Вразив усіх виступ відомого танцювального колективу «Вертікал Лімітед».

Та на десерт організатори свята приготували справжню «родзинку». Захват присутніх викликала поява на сцені зірки українського шоу-бізу Кузьми Скрябіна зі своїм музичним колективом. Як виявилося, окрім виконання музичних композицій у Андрія Кузьменка була ще одна почесна місія. Саме він визначив двох головних переможців «Вікнар’off»-акції. Фортуна була прихильною до Міщенка Дмитра, який виграв мандрівку до казкового екзотичного Таїланду.

А головний приз – новенький автомобіль Шкода «Румстер» отримав Петровський Михайло. Наші щирі вітання всім переможцям. Задоволеними від свята «Viknar’off™-Бест-2013» залишилися всі присутні.

Під пісні «Скрябіна» та святковий феєрверк вони залишали святковий зал з наміром через рік знову стати учасниками величного дійства, яке влаштувала своїм працівникам, партнерам і особливо дилерам компанія «Viknar’off™»….

Відеозвіт.

uk