0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Тепер Viknar’off Лідер Галузі

28 Dec 2016
Comment are off

Одна з основних цілей компанії Viknar’off – ніколи не зупинятися, розвиватися, досягати недосяжного і підкоряти нові вершини.  Ми розуміємо, що тільки коли ми старанно працюємо над собою – ми даємо своїм клієнтам якісний товар, який буде служити не одне десятиліття, ми даємо нашим працівникам надійні добре оплачувані робочі місця європейського рівня, ми даємо нашим партнерам впевненість у своєму бізнесі завдяки співпраці з нами.

Нещодавно ми отримали важливу для нас нагороду, нагороду, яка  ще раз доказує, що уся команда компанії  Viknar’off працює недарма, і саме тому за результатами аналізу фінансово-економічних показників, здійсненого Союзом Національних бізнес-рейтингів нас обрано «Лідером Галузі 2016».

Лідер галузі – ці слова говорять самі за себе. Нагороду такого рівня заслуговують підприємства за свій значний внесок у розвиток галузі, в якій вони працюють та у розвиток України в цілому. Компанії, що отримають цю нагороду працюють на засадах дотримання високих стандартів соціальної захищеності працівників, впроваджують найновіші передові технології у своє виробництво та завзято працюють над створенням іміджу України як економічно розвиненої європейської держави.

Ми дякуємо за довіру до компанії Viknar’off, обіцяємо і надалі працювати на якість, працювати задля комфорту у Ваших оселях, працювати задля майбутнього.

uk