0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Тренінг по монтажу разом з компанією “Віконний Консалтинг”

28 Apr 2015

На великі прохання від дилерів компанія «Viknar’off™» вдруге запросила експерта віконного ринку України, керівника проекту «Віконний консалтинг», Кесслера О.І.  на семінар який був проведений 23, 24 і 25 квітня 2015 року та присвячений темі “Монтаж. Функціональність залежить від вас” в якому взяли участь майстри з монтажу компанії.
В ході семінару були розглянуті наступні теми:
1. Замір як основа правильного монтажу
2. Інструменти для монтажу
3. Демонтаж конструкції. Порядок проведення, нюанси.
4. Монтаж конструкції відповідно до ДСТУ
5. Встановлення конструкцій із застосуванням парогідроізоляціонних стрічок
6. Правила поведінки на об’єкті
7. Командна робота: Менеджер – Замірник – Монтажник.
8. Роль монтажника в іміджі компанії.
Окрема подяка представнику компанії «Siegenia» (Німеччина) Юрію Слюсарчину, який також був присутній на тренінгу. Його задача була пояснити, як працює протизламна фурнітура, які технічні особливості та як правильно ії встановити. Цікавим експериментом була демонстрація переваг протизламної фурнітури перед стандартною комплектацією. За відгуками учасників, вони не тільки освіжили в пам’яті вимоги, пропоновані до встановлення світлопрозорих конструкцій, але і почерпнули багато нового і цікавого.
Загалом було запрошено близько 60 людей, які із задоволенням послухали тренера, задавали питання під час виступу та мали можливість поспілкуватись з Олегом Ігоровичем та Юрієм вже по завершенні тренінгу.

Залишити коментар

uk