0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Три дні тренінгів для Монтажників від компанії Viknar’off™

04 Apr 2016

На завод компанії Viknar’off™ з’їхалися монтажники зі всієї України. Багато спеціалістів своєї справи, які хочуть розвиватися, завітали на тренінги, які відбувалися 29, 30, 31 березня. Доповідачем виступив спеціаліст в даній сфері, експерт віконного ринку України, керівник проекту «Віконний консалтинг» – Кесслер О.І.

Тема семінару  – “Монтаж. Функціональність залежить від вас”.

В ході семінару були розглянуті наступні теми:
1. Замір, як основа правильного монтажу
2. Інструменти для монтажу
3. Демонтаж конструкції. Порядок проведення, нюанси
4. Монтаж конструкції відповідно до ДСТУ
5. Встановлення конструкцій із застосуванням парогідроізоляціонних стрічок
6. Правила поведінки на об’єкті
7. Командна робота: Менеджер – Замірник – Монтажник
8. Роль монтажника в іміджі компанії.

На трьох семінарах було навчено 57 майстрів з монтажу. Після закінчення навчання кожен з них отримав сертифікат, який дає їм змогу впевнено і гордо говорити, що вони сертифіковані спеціалісти, які тримають руку на пульсі новинок в віконному бізнесі.

Окрема подяка представнику компанії «Siegenia» (Німеччина) Юрію Слюсарчину, який розказав про переваги німецької фурнітури. Не просто словом, але й ділом довів, що з фурнітурою Siegenia Titan ви можете спати спокійно. Кожен охочий мав змогу спробувати за домопогою відмичок відкрити вікно ззовні, та як показала практика, щоб добитися результату в зламуванні вікон прийшлося настирливо попрацювати групі брутальних чоловіків з допомогою ломів та потратити на це багато часу. А це в котре підтверджує, що з вікнами компанії Viknar’off™ в поєднанні з фурнітурою «Siegenia» (Німеччина) можна почуватися в безпеці!

Компанія Viknar’off™ щиро вдячна тренерам, які на протязі трьох днів ділилися з нашими монтажниками досвідом та всім хто завітав на виробництво і поділився досвідом з колегами. Адже лише завдяки спільній роботі ми залишаємося лідерами на віконному ринку України.

uk