0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок

Увага! Шахраї!

Шановні партнери та покупці, якщо ви запланували купити якісну продукцію компанії Viknar’off™, рекомендуємо вам звернути увагу на те чи дійсно конструкція виготовлена на нашому заводі. Оскільки вкотре надходять скарги на недобросовісних «горе виробників», які реалізовують вікна під маркою компанії Viknar’off™, недотримуючись жодних критеріїв виробництва та занижуючи якість продукції задля власного збагачення. Хочемо застерегти вас від недобросовісного використання бренду Viknar’off™. Компанія не несе відповідальність за якість продукції, на якій при доставці не було розпізнавальних наліпок.

Переконатися чи продукція виготовлена на заводі Viknar’off™ можна  перевіривши оригінальність:

1. Перевірте наявність захисних плівок на рамі вікна з логотипом компанії Viknar’off™ і назвою вибраної вами профільної системи (практично всі профільні системи окрім DК S300 мають вищезгадані наліпки). [Фото зразки]

2. Практично кожне вікно має також наліпку – голографічне зображення в кутику вікна, яка засвідчує, що вікно пройшло відділ технічного контролю, кінцеву перевірку і дефектів не виявлено. Проте голографічні наліпки також не є обов’язковими на кожному вікні. [Фото зразки]

3. Основною і найдостовірнішою перевіркою оригінальності виробу може стати перевірка коду замовлення, який вказано в наліпці товару, зателефонувати на гарячу лінію компанії Viknar’off™, номер гарячої лінії 0 800 50 53 52.

Компанія Viknar’off ™ дякує за вибір нашої продукції та запевняє вас, що якість конструкцій нашого виробництва беззаперечно висока та довговічна!

Залишити коментар

uk