0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Відкриття фірмового салону в місті Теребовля

22 Feb 2016

Говорять, як рік зустрінеш, так його і проведеш, в компанії Viknar’off™ з’явився новий фірмовий салон в січні, тому вирішили не відставати і в наступних місяцях. 12 лютого відкрито новий фірмовий салон в місті Теребовля. Надіємося, ця тенденція до зростання продовжиться на весь рік. Адже працювати з нами – справжнє задоволення, яке до того ж приносить стабільні високі прибутки.

Салон виділяється зовнішнім виглядом та цікавими експонатами внутрішнього наповнення. На відкриття магазину прибули представники заводу  – директор відділу продаж Ростислав Ватаг, менеджер куратор Мосціцька Наталя та маркетолог Тернопільський Нестор. Багато теплих слів та емоцій прозвучало для власників магазину, які тісно співпрацюють з заводом Viknar’off™ від самого заснування. Сприяла такій приємній та радісній атмосфері і надзвичайно тепла та сонячна погода.

Завітавши в Салон Viknar’off™ ви отримаєте не лише хороший настрій, але й конструктивні поради, щоб ваша покупка прослужила багато років забезпечуючи затишок всій сім’ї. Велика кількість зразків продукції та досвідчені менеджери консультанти допоможуть зробити оптимальний вибір саме для вас.

Будемо раді вітати вас за адресою: м. Теребовля, вул. Наливайко 3-А.

Тел. 098 250 24 50.

 

 

uk