0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

«Viknar’off Best 2015» Свято лідера!

11 Dec 2015

У суботу, 5 грудня, у ПК «Березіль» відбулася грандіозна імпреза від компанії Viknar’off. Метою свята було підведення підсумків роботи компанії у поточному році та визначення переможців  акції, що проводилася серед дилерів продукції даного бренду.
Рік 2015 був непростим для України. Водночас для Viknar’off  він став ювілейним і по-справжньому успішним. Рівно десять років тому компанія почала свою діяльність, і її досягнення вражають!  Viknar’off  став всеукраїнським лідером у сегменті виробництва ПВХ вікон та дверей. Зараз Viknar’off  є одним із найбільш відомих та найбільш впізнаваних брендів України. Вже за традицією продукція компанії  отримала цілий ряд престижних нагород на численних конкурсах. Для тисяч замовників бренд Viknar’off  став символом високої якості та новацій. Звичайно, успіх компанії сміливо можуть розділити і її давні партнери. На святі було зазначено про тісну співпрацю тернопільського виробника із всесвітньовідомими компаніями («Алюпласт», «Зігенія», «Аккадо»). Представники цих брендів оголосили своїх переможців.
Звичайно, було відзначено ефективну роботу усіх (потужних, середніх та дрібних) дилерів компанії, без яких бренд Viknar’off  не зробив б такого неймовірного стрибка вперед. Було визначено найкращих дилерів у десяти престижних номінаціях («Прорив року», «Надійний партнер», «Кращий новачок» тощо) та відзначено їх нагородами.
Далі усіх присутніх дилерів заінтригував розіграш акційних призів від компанії. Кілька десятків щасливчиків отримали свої лайтбокси, біжучі стрічки, рекламні штендери, планшети тощо. Вразили усіх присутніх виступи переможця всеукраїнського конкурсу «Голос. Діти» Романа Сасанчина,  учасника шоу «Україна має талант» цимбаліста Петра Сказківа, дуету бандуристок «Елегія струн» та «Вар’яти Шоу».
Проте справжньою королевою свята стала Вєрка Сєрдючка. Її поява на сцені викликала справжній захват учасників свята. Окрім виконання своїх музичних хітів, у зірки українського шоу-бізу була ще одна почесна місія. Саме Вєрка Сєрдючка визначила головного «щасливчика» свята, а відтепер і власника новенького авто. Фортуна виявилася прихильною до Олександра Іващенка.
Здавалося, це і є кульмінація дійства, адже що може бути вагомішим за виграний новенький автомобіль? Ще один новий автомобіль! Справжнім шоком для присутніх стала інформація про те, що серед учасників акції просто за мить абсолютно несподівано буде розіграно ще одне авто! І його таки розіграли! Можна лише уявити собі емоції другого головного переможця акції – Віталія Прокопенка. Наші щирі вітання всім переможцям.
Компанія Viknar’off вкотре довела, що вміє не лише ефективно працювати, підтверджуючи своє лідерство, але й приємно відпочивати та цінувати тих, хто щодня, щомиті забезпечує процвітання компанії.
Надіємось, задоволеними від свята «Viknar’off Best 2015» залишилися усі присутні.
Залишається лише дочекатися такого ж дійства рівно через рік, аби отримати чергову порцію задоволення, призів та відчуття того, що завдяки таким компаніям, як Viknar’off, українська держава врешті стане країною мрій, які здійснюються!

 

uk