0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off Best 2016

07 Dec 2016
Comment are off

Незважаючи на усі труднощі та негаразди року, що минає компанія Viknar’off продовжує впевнено рухатись вперед, розвиватись, розширюватись  та будувати плани на майбутнє.   Проте, звичайно, щоб планувати наступний рік потрібно підсумувати і зробити висновки з минулого. І тому, як своєрідний рубіж 2016 року  традиційно відбулась головна подія для дилерів і партнерів компанії Viknar’off, подія, котра підсумовує усю проведену роботу року, подія, котра виділяє найкращих, подія, котра дає натхнення і наснагу працювати в наступному році ще краще і ще сумлінніше, подія, у котру команда Viknar’off кожного року вкладає усю свою душу аби кожен хто працює з нами вірив і знав, що ми найкращі і що з нами надійно. Це щорічне свято, яке носить назву «Viknar’off Best», стало нашою своєрідною традицією, яка дає змогу зібратися усім нашим друзям, партнерам, дилерам, клієнтам, котрі уже давно стали великою дружньою родиною та у теплій атмосфері поділитися своїми здобутками за минулий рік і планами на майбутній.

Отож, підводячи підсумки 2016 року, що минає ми:

–  Виділяємо і нагороджуємо лідерів компанії. 50 кращих дилерів компанії за свою сумлінну роботу та відданість своїй справі отримали заслужені нагороди у різноманітних престижних номінаціях і  сертифікати на здійснення покупок у інтернет – магазині «Розетка».

– Поважаємо наших партнерів-постачальників.  Практично усі партнери, як українські такі і іноземні, які плідно співпрацюють з нами, йдуть пліч-о-пліч у нашій роботі не перший рік, мали можливість виділили та нагородити лідерів продажу своєї продукції серед наших дилерів, поділилися враженнями, емоціями та відчуттями із директором компанії Viknar’off  – Володимиром Бліхарем.

– Розширяємо географію наших продажів.  Компанія Viknar’off уже декілька  років займається зовнішньо – економічною діяльністю. Ми експортуємо конструкції нашого виробництва  у Італію, Німеччину, Польщу та інші країни. На святі були присутні  наші друзі з Німеччини, які вдало будуть бізнес з компанією Viknar’off у себе на батьківщині. Іноземні гості з радістю вийшли на сцену та з великим захопленням і ентузіазмом приміряли українські вишиванки, подаровані їм, чим проявили повагу не тільки до компанії, а й до всієї України.

– Розвиваємо Ваш бізнес. Головною інтригою, сюрпризом та ейфорією свята був розіграш автомобіля. Та не просто автомобіля, а офісу на колесах, котрий стане вдалим бізнес-проектом для своїх нових власників та принесе їм прибуток і розвиток, адже він оснащений усім необхідним для успішного продажу конструкцій нашого виробництва. Переможцем акції «Купи вікно – виграй авто»  з щасливої руки співачки Ольги Полякової, яка проводила розіграш, став дилер компанії Viknar’off у м. Заліщики Тернопільської області.

Компанія Viknar’off щиро вдячна кожному,  хто працює з нами, кожному,  хто довіряє нам, кожному, хто зв’язує з нами своє майбутнє.  Сподіваємось, що наступний рік принесе нам тільки позитив. Нашим партнерам бажаємо розвитку! Нашим дилерам бажаємо прибутку! Дякуємо, що ви з нами!

Сюжети телеканалів про проведення заходу Viknar’off Best 2016 можна переглянути за посиланнями:

http://24tv.ua/kompaniya_viknaroff_provela_traditsiynu_shhorichnu_zustrich_viknaroff_bezt_2016_n757666

uk