0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off гостював у Accado

21 Apr 2016

З  13 до 17 квітня дилери компанії  Viknar’off  відвідали нашого партнера Accado у Туреччині (місто Анталія), де розміщені його основні виробничі потужності. Нагадаємо вам, що на святкуванні Viknar’off Best 2015 компанія Accado відзначила п’ятьох наших клієнтів, які протягом 2015 року замовили найбільшу кількість конструкцій з фурнітурою Accado та нагородила їх поїздкою до Туреччини на виробництво. Серед запрошених: Гук Ігор, Фурдь Михайло, Шибко Валентин, Левко Василь та Кратюк Віталій.

14 квітня відбулася екскурсія на завод з виробництва фурнітури для металопластикових конструкцій Accado та завод з виробництва профілів з ПВХ та алюмінію Adopen. Усі присутні ознайомились з основними процесами виробництва, відвідали випробувальну лабораторію та почерпнули багато корисної інформації. Дилери були вражені масштабом виробництва, автоматизацією усіх процесів, контролем якості.

Окрім екскурсій на виробництво вони мали можливість побачити цікаві місця Анталії, здійснили подорож морем, насолодились красою Туреччини та теплою погодою.

Левко Василь поділився своїми враженнями від поїздки: «Ми не очікували такого теплого відношення та гостинності господарів, вдячні компанії Accado та її представникам за час проведений з користю та задоволенням».

Фурдь Михайло зауважив: «Поїздка була дуже цікавою та насиченою.  Отримали багато інформації, яка буде корисною нам у  роботі, заводи концерну вразили своїми масштабами, обладнанням, умовами праці».

Компанія Viknar’off  надіється на подальшу плідну співпрацю з Accado та приємні подарунки для клієнтів компанії.

Про автора
uk