0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Viknar’off™ На фестивалі “ФАЙНЕ МІСТО” Територія вільних людей

16 Jul 2016

Море посмішок, позитиву та драйву дарував фестиваль Файне місто на вихідних. З 7 до 10 липня на території тернопільського аеропорту зійшлися, з’їхалися і злетілися люди зі всієї України. Не зміг залишитися осторонь і Viknar’off™. Цього річ компанія виступила генеральним партнером фестивалю. Жоден відвідувач не залишив без уваги сцену Viknar’off UFO Stage, адже нова локація фестивалю відрізнялася від всіх інших не тільки стилем звучання, але і формою.

Viknar’off UFO Stage  схожа на тарілку НЛО, немов би магнітом притягувала відвідувачів. З вечора до ранку не згасали крик, сміх та клубні мотиви кращих діджеїв України. Trance, dubstep, drum and bass та інші напрямки електронної музики, а також фрік шоу на грані фантастики, дарували шквал емоцій та незабутні нічні пригоди на фестивалі ФАЙНЕ МІСТО.

Генеральний партнер свята Компанія Viknar’off™ щиро вдячна організаторам за високий рівень проведення фестивалю та всім відвідувачам, які разом з компанією Viknar’off™ на протязі чотирьох днів розділили неймовірну атмосферу від Viknar’off Ufo Stage.

uk