0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Виїзний семінар у м. Вінниця, м. Бар

17 Mar 2015

На численні прохання наших регіональних дилерів, відбулись семінари у Вінницькій області, які проходили в містах Бар, Вінниця з 11 по 13 березня включно. Команда тренерів та кураторів компанії Viknar’off була приємно здивована кількістю бажаючих відвідати подібний захід, який є актуальний у теперішній час. Було піднято багато питань, особливо про основні аспекти співпраці з компанією, майбутні перспективи, як збільшити кількість продажів та якість обслуговування, тенденції ринку металопластикових конструкцій, тощо.
Велика кількість присутніх відмітила, що такі семінари дуже потрібні, щоб виробник  краще міг зрозуміти потреби своїх партнерів та їх бажання, допомогти їм розвиватись разом із компанією, тому і людина, яка виступає в ролі доповідача,  має бути обізнана в цих питаннях і з досвідом у сфері продажів. Саме тому на подібні заходи компанія делегує начальника відділу продажів – Ростислава Ватага, який є майстром своєї справи та завжди допоможе конкретною порадою і дасть відповідь на всі питання. Також на всі питання, стосовно особливостей фурнітури, присутні мали можливість поговорити із представником німецької компанії Siegenia-Юрієм Слюсарчиним.
Семінари тривали по декілька годин, але проходили у неформальній та, місцями, веселій формі, що допомагало у спілкуванні та активності аудиторії.
Чекайте нових зустрічей у вашому місті.
З повагою, компанія Viknar’off™.

Залишити коментар

uk