0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Виїзний семінар в м. Біла Церква, м. Васильків

31 Mar 2015

26 та 27 березня поточного року майстри віконної справи компанії ”Viknar’off™” вирушили у тривалу, але приємну подорож, відгукнувшись на численні прохання дилерів та партнерів підприємства. Мета поїздки-виїзний тренінг-семінар, присвячений основним аспектам співпраці та перспективам віконного бізнесу у майбутньому.
Зустріч відбувалась у м. Біла Церква, а вже на наступний день у м. Васильків, що у Київській області. Тренери-доповідачі – Ростислав Ватаг (керівник відділу продажів компанії) та Юрій Слюсарчин (представник німецької фурнітурної компанії Siegenia).
Традиційно на заході панувала тепла та дружня атмосфера, лунали актуальні питання та обґрунтовані відповіді, а всі присутні отримали презенти від компанії та, що ще головніше, безцінний досвід, якій допоможе впевнено дивитись їм у майбутнє та відчутно підняти показники продажів.
Бажаючих відвідати подібний захід виявилось чимало, більше 80 людей змогли знайти пару годин у своїх графіках і приділити їх семінару, який у перспективі дасть їм відмінні результати.
Сподіваємось, що це не остання зустріч дилерів із тренерами та керівниками компанії ”Viknar’off™”, адже для нас – це приємний клопіт і завжди гарні спогади.
З повагою, Ваш Viknar’off™

Залишити коментар

uk