0 800 50 53 52 ▼+38067 410 10 74
+38050 410 10 78
Зворотній дзвінок
callback

Як правильно обрати металопластикові вікна?

24 May 2017
Comment are off

Про переваги металопластикових вікон вже знають більшість споживачів в Україні. Однак, велике значення має те, які саме вікна будуть обрані для кожної конкретної ситуації. А щоб зробити правильний вибір, треба знати, на що звертати увагу в першу чергу.

Чому важливо правильно обрати металопластикову віконну конструкцію
Багато людей вважають, що всі вікна більш – менш однакові, і не варто витрачати зайві гроші на вироби з тими чи іншими перевагами. Однак, неправильний підбір вікна може призвести до наступних небажаних наслідків:

  • Постійне продування та накопичення пилу на відкосах та на рамі
  • Утворення конденсату на поверхні вікна
  • Поява плісняви та інших грибків на стінах
  • Промерзання склопакету

Все це може призвести до необхідності заміни вікна вже через 2-3 роки, після початку його експлуатації. Саме тому, потрібно дуже прискіпливо придивлятися до якості та параметрів окремих елементів, з яких буде виготовлено вікно для конкретного приміщення.

Щодо того, які саме вікна є кращими, дерев’яні чи пластикові, то все залежить від якості виробів та конкретних потреб споживача. Однак, варто зауважити, що якісні дерев’яні вікна будуть мати дуже високу вартість. З іншої сторони, металопластикові вікна практично нічим не поступаються своїм дерев’яним аналогам, з точки зору функціональності та естетичного вигляду.

На що потрібно звернути особливу увагу при виборі ПВХ вікна
Як відомо, сучасне метало пластикове вікно складається з декількох основних блоків. Саме на їх якість та функціонал і потрібно звернути увагу на етапі замовлення віконної конструкції. Виходячи з цього, необхідно чітко визначитися з такими моментами:

  • Тип та конфігурація профілю. Необхідно визначитися з тим, який саме профіль потрібен, яким має бути армування. Від цього залежить якість вікна та його механічна міцність. Крім того, велике значення має кількість камер в ПВХ профілі. Велике значення має також тип відкривання конкретної віконної конструкції.

  • Тип склопакету. Склопакет займає найбільшу площу у всій віконній конструкції. Тому, вони є найбільш відповідальними за теплоізоляцію елементами. Склопакети, в будь-якому випадку, мають бути повністю герметичними. Адже в них знаходиться інертний газ, що є прекрасним теплоізолюючим матеріалом. Склопакети можуть бути однокамерними, двокамерними та багатокамерними. Кількість камер впливає на теплоізоляційні властивості вікна. Крім того, скло в склопакеті може бути ламіноване спеціальними плівками, що пропускають сонячне світло, але не пропускають інфрачервоне випромінювання. Тому, це є додатковим елементом енергозбереження.
  • Комплект фурнітури. На відміну від дерев’яних вікон, які були розповсюджені раніше, в сучасних вікнах з ПВХ фурнітура відіграє дуже важливу роль. Адже якісна фурнітура не лише забезпечує щільне закриття вікна, але й робить користування такими вікнами більш комфортним.
  • Комплект додаткових аксесуарів. Сьогодні можна обрати велику кількість додаткових аксесуарів, які дозволять зробити віконну конструкцію не лише більш функціональною, але й більш безпечною. Зокрема, якщо в приміщенні знаходитимуться діти, варто обладнати вікно ручками, що знімаються або додатковими замками. Досить часто, варто застосовувати механізм гребінка, який дозволяє керувати ступінню відкриття вікна у режимі провітрювання приміщення.
  • Якість монтажу віконної конструкції. Монтаж є одним з головних елементів кінцевої якості виробу та його функціональності. За винятком випадків, коли змінюється геометрія будинку внаслідок просідання, все решта залежить від якості виробу та якості його встановлення.

Як відрізнити якісне вікно ПВХ від неякісного
Основними параметрами якості подібних виробів є їх візуальні та функціональні властивості. Перш за все, вікно має легко та комфортно відкриватися усіма способами, передбаченими специфікацією. А це можливо лише при правильній геометрії вікна та якісній надійній фурнітурі. Скло у склопакеті має бути достатньо товстим, щоб витримувати механічні навантаження та забезпечувати хорошу шумоізоляцію. Звичайно, що якісне вікно має ідеальну оптику. Тобто скло у ньому рівне та не має ніяких вад. Крім того, вікно повинне забезпечувати достатній рівень теплоізоляції та не містити коридорів холоду.

Таким чином, вибір оптимального варіанту металопластикового вікна не є дуже складним процесом. Разом з тим, завжди треба виходити з конкретних умов експлуатації виробу та смаків самого покупця. І звичайно, встановлення віконної конструкції завжди треба доручати виключно спеціалістам.

Читайте також: Як встановити пластикові вікна

uk